Plánované akce na březen 2024

Úterky od 10:00 hod. Plavecká výuka - třída Včelky.

Pátky od 10:00 hod. cvičení se Lvíčkem - třída Včelky (v případě pěkného počasí budeme chodit na fotbalový stadion).

Čtvrtek 21.3. od 10:45 hod. divadlo JO-JO v MŠ, Lumpárie, obě třídy, vybíráme 80,-Kč.

Co potřebuje dítě s sebou do Mateřské školy?

Oblečení ve třídě: tepláky nebo legíny, kraťasy, punčocháče... zástěru (dle zvážení rodičů -nemusí mít), triko s krátkým či dlouhým rukávem, vhodnou obuv (bačkory) ne crosky nebo pantofle.

Mít v šatně: náhradní oblečení (tepláky, spodní prádlo, ponožky, punčocháče, triko s krátkým či dlouhým rukávem).

Na vycházku: oblečení dle počasí, papírové kapesníky.

Na zahradu: starší boty a oblečení-ponechat dětem v látkovém sáčku. V případě teplého počasí pokrývku hlavy.

Na spaní: pyžamko, (po 14 dnech se nosí domů na vyprání).

Není vhodné: prstové rukavice (pokud si dítě neumí samo obléknout), na vycházku či výlet kalhoty na kšandy.

Každý svůj keramický/skleněný hrnek dobře poznatelný dítětem.

Děti by měly mít své věci podepsány.