Vánoční prázdniny.

Mateřská škola Rozmarýnek bude v době vánočních prázdnin uzavřena od 23. prosince 2022 do 2. ledna 2023.

Na děti se budeme těšit 3.ledna 2023.

Uzavření bylo schváleno Radou města Poličky.

Přejeme Vám klidný předvánoční čas a kouzelné vánoční svátky:-).

Plán akcí na prosinec 2022

5.12. Čertovský rej v naší školce. Srdečně zveme všechny čerty, čertice a andílky.

6.12. Divadlo v Tylově domě-Čert a Káča-třída Broučci.

Vybíráme 60,- Kč.

7.12.Třída Broučků-pečení perníčků na Ježíška v MŠ.

8.12.Třída Včelek-pečení vanilkových rohlíčků na Ježíška v MŠ.

14.12. od 8:00 divadlo JO-JO v naší MŠ-obě třídy.

Vybíráme 70,- Kč.

14.12.od 16:00 Besídka na zahradě MŠ-obě třídy. Srdečně zveme všechny rodiče a prarodiče. Společně si zazpíváme:-).

15.12. Ježíšek v MŠ.

20.12. Výprava za Betlémskou hvězdou-výlet do obce Krátká. Dům přírody Žďárských vrchů.

Odjezd autobusem v 8:15 z parkoviště pod Tylovým domem.

Vybíráme: 250,- Kč (v ceně je vstupné a doprava). Svačina bude zajištěna.

21.12. Besídka třídy Včelky v Domově důchodců.

Hravá školička bruslení končí 13.12. Po ukončení budeme vybírat celkovou částku za reálně prochozené lekce dítěte. Doklad o zaplacení pro Zdravotní pojišťovnu si vyžádejte ihned u paní Trávníčkové. Zpětně v lednu 2023 to už nepůjde.

Co potřebuje dítě s sebou do Mateřské školy?

Oblečení ve třídě: tepláky nebo legíny, kraťasy, punčocháče... zástěru (dle zvážení rodičů -nemusí mít), triko s krátkým či dlouhým rukávem, vhodnou obuv (bačkory) ne crosky nebo pantofle.

Mít v šatně: náhradní oblečení (tepláky, spodní prádlo, ponožky, punčocháče, triko s krátkým či dlouhým rukávem).

Na vycházku: oblečení dle počasí, papírové kapesníky.

Na zahradu: starší boty a oblečení-ponechat dětem v látkovém sáčku. V případě teplého počasí pokrývku hlavy.

Na spaní: pyžamko, (po 14 dnech se nosí domů na vyprání).

Není vhodné: prstové rukavice (pokud si dítě neumí samo obléknout), na vycházku či výlet kalhoty na kšandy.

Každý svůj keramický/skleněný hrnek dobře poznatelný dítětem.

Děti by měly mít své věci podepsány.