Plánované akce na květen 2024

Úterek 7.5. od 10:00 hod. Plavecká výuka - třída Včelky. Poslední lekce.

Cvičení se Lvíčkem – třída Včelky (v případě pěkného počasí budeme chodit na fotbalový stadion). Termíny dle domluvy, budou aktuálně zveřejněny na informační tabuli třídy Včelek.

Besídka ke Dni matek: úterý 14.5. od 15:00 hod.  – třída Broučci

středa 15.5. od 15:00 hod. – třída Včelky

Pátek 17.5. od 10:00 hod. besídka v Domově důchodců – třída Včelky

Pondělí 20.5. od 10:00 Děti bez úrazu.

Čtvrtek 23.5. od 10:45 divadlo JO – JO, Cirkusová pohádka – obě třídy, cena: 80,-Kč

Úterý 28.5. výlet do obce Lavičná, rodinná farma Pepíkovy Alpaky – obě třídy

Odjezd v 9:00 od Divadelního klubu.

Cena: 160,-Kč (v ceně je zahrnuto vstupné a doprava, svačinka a pitný režim (Jupík) bude dětem poskytnuta v rámci stravy v MŠ).

S sebou na výlet: pláštěnku, vhodné oblečení.

Co potřebuje dítě s sebou do Mateřské školy?

Oblečení ve třídě: tepláky nebo legíny, kraťasy, punčocháče... zástěru (dle zvážení rodičů -nemusí mít), triko s krátkým či dlouhým rukávem, vhodnou obuv (bačkory) ne crosky nebo pantofle.

Mít v šatně: náhradní oblečení (tepláky, spodní prádlo, ponožky, punčocháče, triko s krátkým či dlouhým rukávem).

Na vycházku: oblečení dle počasí, papírové kapesníky.

Na zahradu: starší boty a oblečení-ponechat dětem v látkovém sáčku. V případě teplého počasí pokrývku hlavy.

Na spaní: pyžamko, (po 14 dnech se nosí domů na vyprání).

Není vhodné: prstové rukavice (pokud si dítě neumí samo obléknout), na vycházku či výlet kalhoty na kšandy.

Každý svůj keramický/skleněný hrnek dobře poznatelný dítětem.

Děti by měly mít své věci podepsány.