Plánované akce na duben 2024

Úterky od 10:00 hod. Plavecká výuka - třída Včelky

Cvičení se Lvíčkem – třída Včelky (v případě pěkného počasí budeme chodit na fotbalový stadion).

Termíny dle domluvy, budou aktuálně zveřejněny na informační tabuli třídy Včelek.

Čtvrtek 11.4. od 10:00 hod. náborek a návštěva ZUŠ Polička – třída Včelky.

Středa 17.4. od 10:00 hod. Keramická dílna v SVČ Mozaika - třída Včelky, cena: 80,- Kč.

Pátek 19.4. od 10:10 hod. Dopravní školička v MŠ - obě třídy, cena: 60,- Kč.

Úterý 23.4. od 10:00 hod. Keramická dílna v SVČ Mozaika - třída Broučci, cena: 80,-Kč.

Středa 24.4. od 8:00 hod. focení dětí

• společná fotografie tříd: 130,- Kč
  • jarní sada fotografií: 360,-Kč (pouze na objednávku rodičů).

Čtvrtek 25.4. od 10:00 hod. návštěva 1.třídy ZŠ TGM - předškoláci třídy Včelky.

Co potřebuje dítě s sebou do Mateřské školy?

Oblečení ve třídě: tepláky nebo legíny, kraťasy, punčocháče... zástěru (dle zvážení rodičů -nemusí mít), triko s krátkým či dlouhým rukávem, vhodnou obuv (bačkory) ne crosky nebo pantofle.

Mít v šatně: náhradní oblečení (tepláky, spodní prádlo, ponožky, punčocháče, triko s krátkým či dlouhým rukávem).

Na vycházku: oblečení dle počasí, papírové kapesníky.

Na zahradu: starší boty a oblečení-ponechat dětem v látkovém sáčku. V případě teplého počasí pokrývku hlavy.

Na spaní: pyžamko, (po 14 dnech se nosí domů na vyprání).

Není vhodné: prstové rukavice (pokud si dítě neumí samo obléknout), na vycházku či výlet kalhoty na kšandy.

Každý svůj keramický/skleněný hrnek dobře poznatelný dítětem.

Děti by měly mít své věci podepsány.